Proč Fly Yoga?

Fly Yoga je vhodná pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví. Je to příjemný způsob spojení relaxace, protažení a posílení. Vyzkoušejte a budete mít pocit, že vaše svaly pracují jinak, že vaše páteř je protažena, a že jste se při cvičení a houpání vrátili do dětských let. Určitě se budete cítit skvěle.

O tom, že je létající Yoga cvičení hravé, svědčí i názvy některých prvků. Můžete si třeba vyzkoušet mouchu, netopýra nebo opici. Sympatické také je, že cvičení není omezené věkem. Od malých dětí až po babičky může chodit opravdu kdokoliv. Jediné, co vám tedy v cvičení létající jógy může zabránit, je zdravotní omezení. Máte-li například potíže s tlakem nebo trpíte kardiovaskulárním onemocněním, není toto cvičení vhodné pro vás.

_XT13009-Edit

Co je to Fly Yoga

Létající jóga má mnoho názvů, ale všechny však v sobě ukrývají zábavné cvičení v sítích zavěšených ve stropu, v nichž se houpete, balíte se do nich a protahujete i svaly, o nichž jste dosud netušili, že je máte. Například ty mezižeberní vás po prvních lekcích budou možná trápit trošku víc… „Létající jóga je jedinečná v tom, že dává cvičení nový rozměr – klasické jógové prvky se zde cvičí za pomoci sítě, kterou člověk při lekci používá jako oporu, umožňuje mu hlubší protažení a také se do ní může pověsit, přičemž dochází k dekompresi páteře, uvolnění obratlů a natažení ztuhlých svalů. To jiné cvičení neumožňuje. Zároveň člověk musí hodně pracovat balancí, což posiluje hluboko uložené svaly, které normálně není zvyklý používat.“

_XT13076-Edit