Sportcentrum Sky Gym ve Zlíně na Jižních Svazích nabízí širokou škálu pohybových aktivit pro děti, dospělé i seniory.

Vybrat si můžete podle svého cíle a fyzické zdatnosti od zdravotního a rehabilitačního cvičení, přes cvičení zaměřené na hubnutí nebo posílení těla až po vzdušnou akrobacii. Cvičíme skupinově, ale v případě zájmu také individuálně. Mezi oblíbené skupinové lekce v našem sportovním studiu patří:

Tensegrity: Magické pohyby

Jedná se o relaxační energetické cvičení pocházející z tradic Mayských a Toltéckých indiánů Jižní Ameriky. Toto meditační cvičení vám umožní pohroužit se do hlubin svého vědomí a jemně vyladit proudění vašich energií. Vaše mysl se zklidní a vy si můžete užít tichý intimní tanec s rytmem vlastního těla.

Více informací >>

Fyzio-fitness

Jedná se o zdravotní cvičení pod vedením profesionální rehabilitační lékařky, zaměřené na stabilizaci těla. Tento druh cvičení je vhodný pro předcházení či nápravu problémů spojených především s bolestí zad, jako jsou výhřezy plotének či blokády SI skloubení. Nečekejte na svou půlhodinku jednou měsíčně v rehacentru, když můžete rehabilitovat pravidelně každý týden.

Více informací >>

Optimal Body Resistance program

Jedná se unikátní cvičební program sestavený za účelem rovnoměrného rozvoje všech pohybových dovedností. Díky tomuto programu zlepšíte držení a stabilitu těla, naučíte se pohybovat tak, abyste předešli problémům a bolestem pohybového aparátu, zesílíte a zároveň zlepšíte i svou kondici. Cílem tohoto programu je naučit se vnímat, co nám naše tělo říká, dostat se do souladu s ním, a tak neomylně poznat jeho dokonalost a způsoby, jak se pohybovat, aby nám pohyb neškodil, ale jen prospíval. Poznatky takto získané jsou beze zbytku přenositelné do situací běžného života, od sezení u počítače až po stěhování nábytku.

Více informací >>

H.E.A.T. Program

Jedná se chůzi na pásech v proměnlivém tempu. Tento cvičební program je zaměřen především na spalování tuků v těle a rozvoj kondice. Pokud chcete vypnout hlavu, pořádně se zapotit a zadýchat, pak je tento program přesně pro vás. Certifikované instruktorky vyhecují vás a vaše endorfiny až ke stavu blaženosti tak, že budete odcházet, jako byste se vznášeli 🙂

Více informací >>

TRX / Madmax

Jedná se o velmi efektivní silový trénink s vahou vlastního těla s využitím závěsného systému TRX nebo kladkového závěsného systému Madmax. Kromě rozvoje síly nabízí tento druh cvičení také rozvoj kloubní mobility a koordinace těla.

Více informací >>

Fly Joga

Jedná se spojení jógových asán a zavěšené látkové sítě. Při těchto lekcích se budete vznášet a pohupovat na pestrobarevných měkoučkých obláčcích jako mimimko.

Více informací >>

Pole Dance

Jedná se o spojení tance a akrobatických prvků na tyči, tento sport si získává v posledních letech velkou oblibu díky své ladnosti a rychlému posílení těla. Naše lekce jsou vedeny výhradně certifikovanými instruktorkami Pole Dance.

Více informací >>

Rozvrh skupinových lekcí a rezervace najdete na http://skygym.inrs.cz.

Vzdělávací semináře a jiné mimořádné akce

Mimo pravidelný rozvrh skupinových lekcí nabízíme také občasné a mimořádné akce:

Setkání s meditací

provádění různých meditačních technik, zejména dechových, ve skupině.

Pohybové semináře Škola běžných denních činností

vzdělávací semináře, které mají za úkol seznámit posluchače s principy správných pohybových vzorů a vysvětlit, proč jsou některé pohyby nevhodné a jiné naopak vhodné.

Více informací >>

Letní příměstské tábory

týdenní příměstské tábory naplněné akcí a pohybem konané v období letních prázdnin pro děti ve věku od 6 let.

Denní kavárna

Součástí sportovního centra je příjemná denní kavárna s milou obsluhou, kde můžete relaxovat u dobré kávy nebo čerstvých ovocných a zeleninových šťáv. K zakousnutí můžeme nabídnout zdravé mlsání – celozrnné sušenky, sušené oříšky či ovoce, kvalitní belgické pralinky a spoustu dalších dobrot. A pokud Vás přepadne hlad, pak můžeme nabídnout obložené celozrnné pečivo nebo sendviče.

V naší nabídce naleznete také různé dekorace, jako jsou suché květinové vazby nebo adventní věnce.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
  1. tělocvična H.E.A.T. Program

2. tělocvična Core Training

3. tělocvična Sky Gym