Pole Dance

Pole Dance je náročným, ale velice ladně působícím sportem. Ano, jedná se o sport, který se prosazuje už i v olympijských kruzích.

Snoubí se v něm elegance a ladnost tanečních disciplín, jakými jsou balet a scénický tanec s železnou silou a vytrvalostí gymnastů. Ne nadarmo, i když neprávem, se tanec u tyče stal symbolem ženských předností. Svou elegancí a ženskostí získal punc laciného vábidla na muže. Za touto lehkostí se však skrývá obrovská síla, vytrvalost a disciplína.

Je jen málo sportů, ve kterých na sobě můžete pozorovat tak velké pokroky v tak krátké době. A pokud vytrváte, budete na sebe právem hrdí, co všechno dokážete.

Aerial Hoop

Akrobacie v obruči je podobnou disciplínou jako Pole Dance, jen místo tyče je využíváno zavěšené kovové obruče.

Fly Joga

Sestavy jógových asán jsou modifikovány pro cvičení s pomocí zavěšené textilní sítě. Tohle silově relaxační cvičení je dokonalým balzámem na stresem rozjitřené nervy, které vás dokáže během krátké chvíle přenést do hřejivé náruče pestrobarevných hebkých kokonů měkké látky, kde se můžete cítit klidně a bezpečně jako v lůně matky. Jen málo druhů cvičení dokáže současně navodit pocit hluboké relaxace a zároveň vaše tělo i výrazně posílit, jako Fly Joga.

3. Sky Gym
received_10207923471957477